SANYO KLİMA SERVİSİ

 

Sanyo-Klima-Servisi

 

Sanyo Klima Servis 

    Sanyo Klima birinci sınıf dizaynı ve geniş açılı hava akış sistemine sahiptir. Daha önemlisi de geniş aralıklı ısıtma soğuta seçenekleriyle de göz doldurmaktadır. 

Sanyo Klima Servisimiz enerji tasarrufu sağlar. Klima sıcaklık ve soğukluğun ayarlanabilirliği nedeniyle de oldukça pratik bir kullanıma sahiptir.
Her yıl cihazınızın yıllık bakımını mutlaka yaptırınız. Aksi takdirde gerek fiziksel gerek donanımsal olumsuz birçok faktörle karşılaşabilirsiniz.

Klimanızın kusursuz çalışması için ısıtma ve soğutma da her defasında sorun yaşamamak adına Sanyo Klima Servisimizi arayarak klimanızın bakım ve onarımında biz size yardımcı olalım.Çağrı merkeizimizi arayarak(444 0 971) arayarak talepte bulunabilirsiniz.

Sanyo Klima Servisi  Türk Standartlarına uygundur ve her modeli ve markasında enerji performansıyla birlikte yapılan işin sonrasında 1 yıl garanti verir.
Sanyo Klima Servisimiz elektrik tüketimini en aza indirgemektedir. Yüksek verimliliği ve çeşitliliği de göze çarpmaktadır. Kış veya yaz gelse de tüketici veya müşterilere hiçbir fark yaratmaz. Çünkü her mevsim denge sağlaması tüketicilerin rahat ve huzurlu hayat sürdürmelerinde yardımcı olur. Pars Servis Sanyo Klima Hizmeti almak için 444 62 69 arayınız.

Klima Bakımı klima sisteminin sorunsuz yaşamasını sağlar. Bakım hiç ummadığımız bir anda klimanın devre dışı kalmasını da engeller.
Pars Servis Merkezimiz müşterilerine her türlü talep doğrultusunda en iyi servis imkanı sunar ve tüm olanakları tüketicilere sunar.
Ekibimiz ;

  • Sanyo Klima Arızası
  • Sanyo Klima Montajı
  • Sanyo Klima Bakımı faaliyetinde 12 yıllık tecrübeyle birlikte tüketicilerine kalite, hizmet ve bakım sunmaktadır.


Ayrıca Sanyo Bakım Kampanyalarıyla da güven ve huzuru sağlar.

Her model ve markada oluşan arıza ve problemler halinde çağrı merkezimizi arayınız. Ayrıca danışmak adına 444 62 69  ya da http://www.istanbulklima-servisi.com ile ulaşın; bilgilendirme derhal yapılsın ve sorunlarınıza çözümler bulunsun.

Sanyo Servisimiz tüketicilerin dilek ve şikâyetlerine öncelik verir.

Talep, önerileriniz ve yorumlarınız için 444 62 69 çağrı merkezimizle bağlantıya geçerek sorunlarınız veya problemlerinize cevap alabilirsiniz.

Sanyo Klima eşsiz görüntüsü ve cazip fiyatlarıyla tüketicilerin gözünde ilgi odağı haline gelmektedir.

Sanyo Servis Merkezi tüketicilerine her daim değer verir.

Sanyo Servis Merkezi, sizin tercihiniz… 

Sanyo japon teknoloji devi olarak uzun yıllardır klima üretmektedir. Sanyo servis klima bakım onarım ve arızalarınızı büyük titizlikle gerçekleştirir.

Sharp Klima Servisi Sayfamızı gezdinizmi?

Sanyo Klima Servisi Servis Bölgelermiz görmek için lütfen tıklayınız.

 

%100 Müşteri Memnuniyetini Hedefleyen Pars Servis Çıkar amacı Gütmeden ihtiyaçlarınızı karşılar.

Tüm İşlemlerimizde Pars Servis Olarak İstanbul'daki En Uygun Fiyat Garantisini veriyoruz.

İşlem Yaptığımız Tüm cihazları 1 Yıl Firma Garantisine Alıyoruz. Arıza Tekrarında Ücret Talep etmiyoruz.

Sitemizde ismi geçen logo ve marka ilgili firmanin tescilli markasidir. 

Google

2014 Sanyo Klima Servisi - | 444 62 69 | %30 İndirim Klima Servisleri İstanbul.