Mitusbishi Klima Servis 

Mitsubishi klima servisi uzman ve eğitimli teknik personeli ile 7/24 servis hizmeti ile istanbulun tüm noktalarına servis hizmeti sağlamaktadır. Yerinde uygaladığı arıza çözümleri ile müşterilerine hızlı ve güvenli hizmet sunmaktadır.  Servis Bünyesinde yapmış olduğu işlemlere 1 yıl garanti sağlamaktadır. Satış ve montaj evreleri dahil olmak üzere bir çok konuda profesyonel ve hızlı şekilde müşterilerinin problemlerini çabucak çözüme kavuşturmaktadır. 

klima-bakimi

Mitsubishi Klima Bakımı

Mitsubishi klima servis, Mitsubishi klima  bakım işlemlerine ayrıca bir titizlik göstermektedir. Bakım klimanın en önemli ayağıdır. Bakım işlemi yapılmamış klima iklimlendirme esnasında ortama bakteri yaymaktadır. Bu bakteriler insan sağlığına zararlı bakterilerdir. Servisimiz özel bir solusyonla klimanıza en iyi şekilde bakım işlemini uygulamaktadır.  Özellikle bebekli evlerde bakım ihmal edilememelidir. Bu bakterilerden kurtulmanın yolu düzenli olarak bakım işlemini yapmaktır. Bakım işlemi yılda 2 kez düzenli olarak zamanında yapılmalıdır. İhmal edilmeden yapılan bakım işlemi ayrıca klimanın düzenli olarak aynı performansta çalışmasını sağlamaktadır. 

klima-montaji

Mitsubishi Klima Montajı

Mitsubishi klima servis, Alanında eğitimli teknik personeli montaj işlemini uluslar arası kurallara uygun şekilde yapmaktadır. Montaj satış işlemini takiben ilk aşamadır. Montaj aşamasına geçmeden önce iklimlendirme yapılacak alan için uygun güce sahip klima modeli belirlenmelidir. Uygun güçteki klima belirlendikten sonra montaj konumu belilenmelidir. Bu işlemler iklimlendirilecek ortam güzel performans almak için gereklidir.  Servisimiz sonderece titiz davranarak profesyonel şekilde montaj işlemlerinizi yürütmektedir. 

Panasonic Klima Servisi Sayfamızı ziyaret ettinizmi?

Mitsubishi Klima Servisi Servis Bölgelerimiz görmek için lütfen tıklayınız.
 
 

%100 Müşteri Memnuniyetini Hedefleyen Pars Servis Çıkar amacı Gütmeden ihtiyaçlarınızı karşılar.

Tüm İşlemlerimizde Pars Servis Olarak İstanbul'daki En Uygun Fiyat Garantisini veriyoruz.

İşlem Yaptığımız Tüm cihazları 1 Yıl Firma Garantisine Alıyoruz. Arıza Tekrarında Ücret Talep etmiyoruz.

Sitemizde ismi geçen logo ve marka ilgili firmanin tescilli markasidir. 

Google

2014 Mitsubishi Klima Servisi - | 444 62 69 | %30 İndirim Klima Servisleri İstanbul.